Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Agnieszka

Kamienie w pęcherzyku żółciowym - jak szybko laparoskopia?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka
Badanie USG /wykonane 30 stycznia/ wykazało u mnie b.liczne drobne złogi do 7 - 8 mm. Odczyn Biernackiego wynosi 43 mm/h, białko CRP - 34,5. Od tego czasu nie mam żadnych dolegliwości. Stosuję dietę, piję rumianek i siemię lniane /zalecenia chirurga/. Jak szybko powinnam się poddać laparoskopii? 14 lutego mam zaplanowany tygodniowy wyjazd na narty. Czy muszę koniecznie zrobić zabieg natychmiast, czy mogę go odłożyć na ostatni tydzień lutego? Czy w związku z tym grożą mi jakieś powikłania? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Należy to skonsulotwać z chirurgiem, który będzie operował. Zalezy to przede wszystkim od objawów jakie występują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ola
Równy rok temu mialam usunięty pęcherzyk żólciowy laparoskopowo-najpierw kamień był rozkruszony a póżniej jednak usunięte:(od paru dni wróciły bóle i złe samopoczucie(-wymioty,bóle glowy,biegunki i bole w okolicy wycięcia)wszystko wrócilo:((za tydzień mam wyjazd na 2 miesiące za granice-boje się iść do lekarza ze względu na wyjazd-czy jest możliwość że w przewodzie zostawili mi jakąś część rozkruszonego kamienia????i czy znowu będzie mnie czekać poeracja?????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka
Jest mozliwosć, ze zrobił ci sie nowy egzemplarz. Idź do lekarza, bo co zrbisz, jeśli złąpie cie za granicą kraju?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.