Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak spermy podczas masturbacji u nastolatka


Gość Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż w listopadzie ukończe 15 lat . Podczas , a dokładniej pod koniec masturbacji nigdy nie wylatuje mi sperma (jeszcze sie to nigdy nie stalo) , czy jest to zwiazane z tym , że jeszcze nie mam mutacji jestem niski i nie rosna mi wlosy pod pachami . A drugi problem to mały penis . Bez wzwodu jego długosci wynosi 3 cm natomiast podczas wzwodu 6/7cm a jak siedze i sie pochyle do przodu to 3 (wglebia sie) . Czy to ,że jestem troche gruby ma zwiazek ze sprawa ? Kolejny problem to brzydki zapach . Myje codziennie dokladnie zoladz i napletek natomiast nadal brzydko pachnie . Prosze o szybka odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chcialem dodac , że mam jakby stulejke , tylko w jednym miejscu jest za waskie i nie mam wedzidelko tylko jakby penis tak jakby sie zrastał z napletkiem. Czy to cos groznego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość InterMed

Witam. Normalne są zjawiska, które opisałeś powyżej ( oprócz brzydkiego zapachu, wędzidełka i stulejki). Masz 14 lat, a mężczyzna pod względem płciowym rozwija się do około 17-18 roku życia. Jeśli chodzi o brzydki zapach, to może on być spowodowany stulejką. Gdy masz stulejkę, to utrudniony jest dostęp do załupka czyli miejsca za żołedziem penisa w którym zbiera się mastka,która z kolej powinna być usuwana podczas kąpieli. Nieusuwana powoduje przykry zapach. Z Twojego opisu wynika również, że masz za krótkie wędzidełko. Z nim i ze stulejką musisz wybrać się do chirurga na zabieg, ponieważ nieleczona prowadzi do różnych powikłań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że już teraz zainteresowałeś się swoim problem - jest to odpowiednia pora. Ten rok będzie kluczowy, penis powinien wzrosnąć przed 16 r.ż., jeśli tak się nie stanie - koniecznie zgłoś się do endokrynolog dziecięcego. Przez ten rok postaraj się zwiększyć aktywność fizyczną, jednocześnie nieznacznie zmniejszyć porcje żywieniowe, być może uda ci się odblokować czynność jąder dzięki zrzuceniu tk. tłuszczowej. Gdy zaczniesz rosnąc powróć do większych racji żywnościowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×