Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Omdlenie, uczucie zimna, drgawki i bóle gardła oraz głowy


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc, staram się opisać dokładnie całą sytuację. Moja mama ma 46 lat, dzisiaj omdlała (nie zemdlała, lecz osunęła się na ziemię, jakby brakowało jej sił), po podaniu jej wody i chwili odpoczynku pomogłem jej wstać. Było jej strasznie zimno, zaczęła się trząść i mieć drgawki. Strasznie ciężko oddychała, z trudem przełykała ślinę. Dodam, że od kilku tygodni strasznie boli ją gardło, a dzisiaj była na oczyszczeniu migdałka. Po położeniu jej do łóżka (żeby zminimalizować uczucie zimna) towarzyszył jej jeszcze silny ból z tyłu głowy oraz ucisk w klatce piersiowej. Dodam również, że moja mama jest zadbaną kobietą, nie jest otyła i niedawno rzuciła palenie (jakieś 3 tygodnie temu). Nie wiem czy to ważne, ale jedliśmy dzisiaj słone frytki z ostrym ketchupem, może to potęguje ból oczyszczonego migdałka (sól)? Błagam o pomoc, chciałbym jej pomóc, ulżyć. Wiem, że ostatnio robiła jakieś badania (bodajże morfologia), lecz nie jestem pewien jakie dokładnie były to badania. Proszę o pomoc, co to może być? Jakie badania powinna zrobić? Do jakiego lekarza się jeszcze udać? Dodam jeszcze, że była u lekarza rodzinnego i on nic nie zdiagnozował, oraz była już u laryngologa i foniatry, lecz żaden z nich nic nie wykrył. Błagam o pomoc, strasznie się martwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×