Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podejrzenie złamania penisa


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój członek ogólnie jest bardziej stojący do góry niż stojący prosto podczas erekcji. I podczas erekcji wyprostowałem go na prosto (bez żadnych masturbacji, tak po prostu jak nie raz to robiłem). I w tym momencie usłyszałem taki cichy ale jednak jakby trzask ( przy podstawie członka) Zupełnie mnie to nie bolało, dalej w sumie nie boli, nie ma żadnych objawów, jakichś zaczerwienień lecz jest problem ponieważ mam wrażenie że erekcja nie przychodzi tak łatwo i że penis nie jest tak twardy:( Co powinienem w tej sytuacji zrobić? Acha i jeszcze jedno mam wrażenie że miało to miejsce u podstawy penisa, a wyżej zmian nie widać, nie jest jakiś wygięty Będę bardzo wdzięczny za rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penis w erekcji jest prawidłowo przygięty do podbrzusza, jedynie w niepełnej erekcji jest położony poziomo (częste po stymulacji farmakologicznej i filmach) Nie jest to złamanie penisa. Trudność w osiągnięciu erekcji wiązałbym z obawą o złamanie penisa - czyli problem bardziej psychiczny pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Mam nadzieje że ma Pan racje... Być może jest to blokada psychiczna tak jak Pan wspomniał. Ale w takim razie co z tym cichym bo cichym ale zawsze *trzaskiem* podczas mojego opisanego wyżej przypadku? Czy to może być tylko jakieś naderwanie które się zagoi? Czy w ogóle podczas tak felernego przypadku jakim jest złamanie bądź jakieś naderwanie powinien wystąpić jakiś ból, obrzęk. Ponieważ tak jak już wspomniałem żadnego dyskomfortu nie odczuwam prócz obawy. Ogólnie rzecz mówiąc ten trzask mnie przestraszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem ze troche czasu juz minęło od tego tematu ale jesli ktos mógł by pomóc to byl bym wdzieczny, sytuacja wyglada tak, ze kochajac sie z moja dziewczyna na *jezdzca* po docisnieciu mojej partnerki do siebie uslyszalem wyrazny trzask ! Ale zero bolu czy czegokolwuek bardziej powiedzial bym, ze panika wziela gore bo po chwili bez zadnego problemu moglismy kontynuowac czy to moglo byc zlamanie ? Dodam tylko ze mialem wrażenie jak bym nie trafil w odpowiednie miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×