Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kurczenie się penisa i jąder podczas zimna i stresu


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat i moje pytanie dotyczy penisa i jąder. Otóż podczas zimna i stresu strasznie mi się one kurczą. Gdy idę na basen, mój penis przybiera bardzo małe rozmiary, tak samo dzieje się podczas stresu np. przed egzaminem, czuje jak penis i jądra zaczynają się kurczyć. Gdy takie rzeczy dzieją się na basenie jest to bardzo krępujące i wstydzę się, gdyż wygląda to komicznie (jestem wysoki, a penis gdy się skurczy wygląda na bardzo małego, zresztą taki jest). Biorąc prysznic po lub przed basenem, z którego leci niestety zimna woda (biorę go nago) dodatkowo stresuję się skurczonymi jądrami i penisem i przez to kurczą się one jeszcze bardziej. Normalnie rozmiar penisa nie przeszkadza mi, natomiast gdy jest narażony na wyżej wymienione czynniki to jest dla mnie straszne. Czy są jakieś skuteczne metody, którymi mogę temu zapobiec? Proszę o rady, gdyż jest to dla mnie bardzo ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Kurczenie się penisa oraz skóry moszny na skutek niskiej temperatury otoczenia jest objawem fizjologicznym. Jest to reakcja zapobiegająca wychłodzeniu się jąder. Raczej nie ma sposobu aby się tego pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.! Mam pytanie co zrobić, żeby mój penis podczas zimna, uprawiania sportu się nie kurczył, gdy gram w Piłkę to mój penis jest taki zimny :* Gramy mecze na wyjeździe wszyscy się kąpią tylko nie ja, bo mam małego w stanie spoczunku bo tylko 3 cm */ a w stanie wzwodu 14-15 cm. ! Mam 14 lat i nie wiem co zrobić, stosować jakieś kremy, ostatnio słyszałem, że na Erekcje dobry jest Braweran, ostatnio reklamowany, PROSZĘ, PROSZĘ o POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co zrobić, żeby mój penis podczas zimna, uprawiania sportu się nie kurczył, gdy gram w Piłkę to mój penis jest taki zimny :* Gramy mecze na wyjeździe wszyscy się kąpią tylko nie ja, bo mam małego w stanie spoczunku bo tylko 3 cm */ a w stanie wzwodu 14-15 cm. ! Mam 14 lat i nie wiem co zrobić, stosować jakieś kremy, ostatnio słyszałem, że na Erekcje dobry jest Braweran, ostatnio reklamowany, PROSZĘ, PROSZĘ o POMOC. Marcel, UP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZesc, mam tak samo jak Ty kolego, bylem nawet z tym u lekarza i powiedzieli mi poprostu ze to cos normalnego, niektorzy wlasnie podczas stresu lub zimnej wody i temperatury maja tak ze kurczy im sie penis i jadra, wiem ze to zbyt komfortowe ale trzeba normalnie z tym zyc! :) Moj rozmiar penisa w zupelnosci mi odpowiada lecz gdy dostanie od niskiej temperatury czuje sie jak mialbym 12 lat bo jest taki mały, niektorzy tak jak wlasnie MY oboje kolego tak mają, nie ma sie czym przejmowac, skoro Ty i jak i twoja partnerka wiecie jaki rozmiar penisa masz naprawde !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×