Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Śluz w kale przy czopkach przeciwskurczowych


Gość Zmartwiona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zmartwiona

Witam. Ginekolog przepisał mi czopki przeciwskurczowe ponieważ bolał mnie dół brzucha. Biorę je od 4 dni i został mi jeszcze jeden dzień lecz zauważyłam podczas podtarcia troszkę śluzu ciemnego. Co to może być? Martwię się ponieważ pierwszy raz tak mam jak i czopki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak miałam pierwszy raz aplikowane czopki,miałam 9 lat byłam na coś tam chora i musiałam mieć czopki.BYŁO TO TAK.Mama poprosiła mnie do salonu i powiedziała że teraz wsadzi mi coś w tyłek,więc ja się wystraszyłam i zaczełam uciekać ale tata mnie złapał i zaniusł do mamy... CDN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się bałam,i wyrywałam ale mama przełorzyła mnie przez kolano ściągła spodnie i majtki aja sie tak wierciłam że niechcąco kopłam tate w głowe,a on wtedy wzią taki cienki kij ktury miał pod ręką i zaczął mnie nim bić po gołej pupie,gdy zkończył mnie już bić miałam całą pupe siną ,a ojciec zabronił mi się już wiercić,i wtedy mama wsadziła mi czopka w tyłek.TO CAŁA MOJA HISTORIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karolina

sluz to poprostu siki zmieszane z czopkiem tez tak miałam byłam u lekarza kazał mi zdjonc spodnie i majtki a wtedy wsadził mi czopka do dupy i roszezył mi dziurke w dupie potem wlał mi jakisz płyn i musiałam noszic pieluchy a jak pielengniarka mi je zdejmowała i dawała czopka iu wlewała mi cos to to było w pieluszcze i kazali mi sie kłasc na go i dawali mi zasztrzyki i smarowali mi czipe i wkładali mi tam tabletke i do tyłka czopka i wkładali mi pieluche t nastempnego dnia pielengniarka przyszła i zmieniła mi pieluche to miałam czarny słuz na pieluszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ankacyganka

Raz poszłam do lekarza a on mnie zbadał i kazał mi się położyć pielęgniarka zdieła mi spodnie lekarz na smarować mi dziurę i włożył czopka i kazał Leżeć prze 10 minut tak mi się nudziło i musiałam nosić pieluchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×