Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rozmiar penisa a problemy zdrowotne


Gość Natan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam mały problem i martwię się.Oto chodzi o mojego penisa mam 13 lat i ma około 5cm kolega ma około 13cm? w tym samym wieku gdy bylem mały w szpitalu powiedzieli mojej mamie ze jest problem z nim ale to nic poważnego był on w tedy 8cm i gdy przyjechałem do angli miałem 1 operacje gdzie się okazało ze te 3cm to sama skora potem jesce 2 operacje bo raz za mało skory obcięli a 2 już nie pamiętam bylem u lekarki w szpitalu dla dzieci i u innych w lodynie każdy mówił ze to od tego ze miałem chorobę i przytyłem za dużo i każdy mówi zęby się nie martwic ze jak schudnie czy tam urosnę to on razem ze mną. Ale ja się nadal martwię bo aż mi wstyd pokazać czy coś. Sperma normalnie leci i jakaś taka jak by jakiś gel i trochę normalniej czyli białej.Przepraszam za moja ortografie ale mieszkam w angli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele zależy od twojej budowy ciała, jeśli jesteś w nadwadze to tkanka tłuszczowa może ukrywać część penisa. Przypuszczam, że podajesz rozmiar penisa w erekcji? Jaka była ta wcześniejsza choroba? każdy mówił ze to od tego ze miałem chorobę i przytyłem za dużo Konsystencja spermy jest z opisu odpowiednia. Stosuj więcej kropek na końcu zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×