Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kciuka w okolicy zgięcia


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj! Ból kciuka może mieć różne podłoże. Może występować przy zapaleniu stawu, nadwyrężeniu mięśni, zmianach zwyrodnieniowych. Być może doszło do jakiegoś urazu, którego nie odczułaś. Jeśli dolegliwości nie ustąpią samoistnie to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Witaj Medicus Witam . Mam 21 lat .tryb życia umiarkowany. jem 4 posiłki dziennie, dużo owoców .Wysypiam się śpię około 9 godzin.Mimo to ciągle czuje się bardzo zmęczona.Zastanawiam od czego to może być jakie w tym kierunku powinnam zrobić badania to oczywiste ze krew i mocz tylko jakie parametry. może jakieś inne badania? Do tego zmęczenia dochodzi ciągła suchość w ustach częste oddawanie moczu. może na to mi coś poradzisz .robiłam wyniki nie dawno i sa wyniki oki.czekam na odpisanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był problem z chorobą de Querveina przy kciuku właśnie. Dłuższy czas chodziłem po fizjoterapeutach, aż trafiłem na Słomczyńskiego i tam zaproponowali mi zrobienie USG u lekarza ortopedy i jak potwierdziły się przypuszczenia fizjo to zaproponowali mi zabiegi fali uderzeniowej z terapią tkanek miękkich i to u mnie świetnie zadziałało. Powoli ból zaczął ustępować aż zniknął. Na rehabilitacje.org można znaleźć wszystkie info o nich, generalnie tanio i bardzo fachowe podejście do pacjentów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radziła też iść do dr Więcka. Chodziłam i do niego i na rehabilitację w jego gabinetach, tzn teraz też akurat chodzę, ale to inny problem niż poprzednio. Z tym co byłam wcześniej jest w porządku od czasu zakończenia rehabilitacji nic się już nie działo, więc efekty są na bardzo długo. Do tej pory chodziłam do innego gabinetu, ale teraz mają nowy na Padniewskiego i tam mam najbliżej z pracy. Z jakości, atmosfery, skuteczności i cen ja jestem bardo zadowolona. rehabilitacje.org no i na tej stronie można się samemu zapisać na zabiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×