Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Maciek

Twardy niebolesny guzek przy ujściu odbytu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciek
Witam !!! Od dość długiego czasu (ok 1 rok) w okolicach ujścia odbytu mam mały, wielkości mniejszej niż pestka wiśni twardy guzek. Jest bezbolesny i brak zmian w kolorze. Gdy go dotykam czuje, że jest pod skórą i nie jest *przymocowany* go żadnej tkanki. Może trochę lekceważę sprawę ale ostatnio coraz częściej o tym myślę. Dodam, że mam lekkie, mało dokuczliwe hemoroidy i regularnie ćwiczę na siłowni. Mam też siedzący tryb pracy. Proszę o odpowiedź co to może być i jak się tego pozbyć i czy wogóle należy coś z tym robić... Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Mogło dojść do powstania ropnia w okolicy odbytu. Chyba, że to co opisujesz jest właśnie żylakim. Należy udać sie do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość michał
ja też mam coś podobnego, prawie 5-6 lat. teraz się powiększyło, zaczyna boleć i czasem kuje. byłem z tym u lekarza i nie wie co to jest, przepisał rektoskopie ale nie byłem, bo z odbytem nie mam problemu. nie wiem CO TO JEST???!!! i miałem badanie na krew utajoną, nic nie wykryto...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz choroby odbytu zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/odbyt-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.