Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skrócenie żyły na penisie i krew w moczu po operacji przepukliny pachwinowej


Gość Roman

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa miesiące temu byłem poddany operacji przepukliny (pachwina) sposobem tradycyjnym,gdyż była uwiężnięta. Po około miesiącu zaobserwowałem iż żyła biegnąca zaraz pod skórą u góry penisa jest jakaś, jakby za krótka jednocześnie stwierdzono śladowe ilości krwi w moczu. Teraz pojawił się w tej żyle jakiś skrzep, poprostu jakby żyła była zatkana,wyczuć to palcami podczas oddawania moczu. Czy możliwe jest że podczas operacji doktor naruszył tą żyłę i czy jest taki *skrzep* niebezpieczny dla zdrowia. Co wypada mi czynić, gdyż nie chcę doktorowi zawracać głowę jakimiś drobiazgami, ale jestem zaniepokojony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Jest raczej mało prawdopodobnym, że palpacyjnie wyczuwasz zakrzep w żyle powierzchownej prącia. Warto jednak zdiagnozować problem, szczególnie ze względu na pojawianie się krwi w moczu. Udaj się do urologa, który z pewnością nie zbagatelizuje Twoich dolegliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u urologa zrobił mi badanie chyba nazywa sie to endoskopia? (wprowadzenie kamery przez penis) badanie nic nie wykazało,więc sprawę zlekceważyłem ale teraz odczuwam ból pulsacyjny nasilający się przy pełnym pęcherzu w podbrzuszu, promieniujący w kierunku penisa. Puki co nie jest to ból który byłby nie do zniesienia i da się normalnie funkcjonować nie wiem może to jakieś zapalenie? jeżeli tak czy nie sprubować jakiś środków aptecznych bez recepty? Dziękuję za poprzednią odpowiedz i proszę o odpowiedz co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×