Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wklęsłe miejsce w jednym z parzystych ciał jamistych podczas wzwodu


Gość dariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Stało sie nagle i tak mam od dluzszego czasu, czy moze byc to jakis zator? generalnie penis podczas wzwodu jest po prostu wklęsły w miejscu jednego z parzystych cial jamistych podczas gdy dwa pozostale działają w porządku( tak mi sie wydaje) teraz jest przez to cieńszy i trudniej mi osiagnac erekcje, niestety urolog w mojej okolicy nie byl w stanie stwierdzic co mi dolega. 23 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn z tego co mi wiadomo prącie jest zbudowane z trzech ciał jamistych, ja właśnie z jednym z nich mam problem taki jak opisałem wyżej, jedno z trzech ciał jamistych szwankuje a ja nie mam pojecia co to moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc tak, krew w obu ciałach jamistych jest, penis jest sztywny. Jedyny problem to słabe wypełnienie ciała gąbczastego, które znajduje się po stronie brzusznej (czyli gdy Pan stoi jest ono bliżej podłogi), wypełnienie ciała gąbczastego zmienia się w zależności od pobudzenia, stanu ukł krążenia i innych nieistotnych w tym wieku czynników - z tego wniosek, że nie ma pan odpowiedniej stymulacji lub przedłużone okresy stymulacji lub za częstą stymulację, gdzie odpowiednie mediatory nie mogą się zregenerować. Może Pan też zaciskać mięsień opuszkowo jamisty (opisy w internecie), aby wzmocnić jego działanie jako pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziekuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź, chciałbym dodać jeszcze parę faktów odnośnie mojej dolegliwości - dzieje sie to z lewej strony penisa, zaczęło sie od tego że przez około tydzień w ogóle nie mogłem osiągnać wzwodu a penis był jakby z wody, słabo *wyczuwalny* przeze mnie, potem stopniowo coraz lepiej i mniej wiecej od roku erakcja wyglada tak samo czyli slabsze usztywnienie i ta nieproporcjonalność lewej względem prawej strony prącia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy twój penis jest duży w zwisie? Jakiej wielkości jest to zagłebienie na członku we wzwodzie? Czy masz problem z odczuwaniem doznań, czy jest mniej przyjemności niż przed tym co opisujesz. Czy penis stał się przekszywiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak, penis w zwisie jest maly, zagłebienie jest na calej długosci ciała jamistego z lewej strony i rzeczywiście przyjemność jest mniejsza ale jest w miarę ok. jest przekrzywiony własnie w tą stronę i w obszarze tego *wadliwego* ciała jamistego, na gorze pojawila się, i jest do dzisiaj, widocznie gruba żyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×