Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wyczuwalne zgrubienie na podniebieniu po usunięciu ósemek


Gość ola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,miesiąc temu miałam usuwane na chirurgii szczkowej w znieczuleniu ogólnym cztery ósemki (rosły poziomo pchając inne zeby do przodu, były bardzo niefortunnie ułożone. Wszystko super sie zagoiło i efekt rewelacja. Z tym, że po jakimś tygodniu od powrtou ze szpitala wyczułam zgrubienie na podniebieniu, a w ostatnich dniach wyczuwam coś ostrego i twardego wystającego z podniebienia. Na pierwszy rzut oka i po obmacaniu wyglada to jak kolejny ząb wyrastający z podniebienia, albo jakas czesc zeba? Moze to jednak jakas narosl?Co to moze byc? Nie wyglada to na zadne narzedzie zostawione podczas zabiegu, tak jak mowie bardziej na jakiegos zęba lub cos wyrastajacego z podniebienia. Jest to twarde, ostro zakonczone i tak jakby wrosniete w kosc (trzyma sie twardo podczas dotyku i ani mysli drgnąć). Do dentystki jestem umowiona dopiero na poniedzialek a nie daje mi to spokoju. Czy moglby mi ktos odpowiedziec co to moze byc? Mialam robione zdjecie pantomograficzne, na chirurgii szczekowej zostalam wypisana w stanie bardzo dobrym, bez zadnych komplikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×