Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ryzyko zarażenia się wirusem HPV


Gość Jurek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Ostatnio dowiedziałem się, że mój współlokator jest zakażony wirusem HPV, stosował krem Aldara na kłykciny kończyste. Chciałem zapytać, jaka jest możliwość zakażenia się tym wirusem na drodze pozaseksualnej i jakie środki ostrożności należy podejmować. Zauważyłem kiedyś, że zawieszał swój ręcznik kąpielowy na moim ręczniku, czy w taki sposób można się zakazić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiktoria

Najlepiej byloby sie wyprowadzic. Zarazic sie mozna latwo. Bo wieszanie recznika z wirusem moze spowodowac u ciebie tez te chorobe. A najlepiej codziennie wycierac sie czystym recznikiem i nie wieszac go lecz wrzucic do prania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM. Jesli oczekuje Pan odpowiedzi na pytanie to bedzie trudno uzyskac,bo o ile wiem sa platne. Prosze wejsc na strone pt. ,,OGOLNIE O CHIRURGII ** -TEMAT- ,,ODPOWIEDZI NA PYTANIA** (autor- Elzbieta ).Jeden z wpisow jest od moderatora, ktory wyjasnia uzytkownikom , dlaczego nie otrzymuja odpowiedzi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gabrysia

...aida...czytałam ten wpis, ale tu chodzi o coś innego....przecież jest napisane jak WÓŁ *zadaj pytanie lekarzowi* , to po co zadawać jak nie odpowiada, po co ta ściema, żeby naciągnąć przy okazji kilka osób na kasę, a niewygodne odpowiedzi kasować, tak jak moją wczoraj. Nic obraźliwego nie napisałam, samą smutną prawdę o tym forum, widocznie niewygodną bo usunęli mój wpis. Zadaj pytanie lekarzowi....o on ma cie w gdzieś, chyba że zapłacisz, fajne forum nie ma co !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak darmowa porada lekarska, darmowa znaczyłaby po prostu bezużyteczna, lub w błahej sprawie, proszę nie liczyć, że jakikolwiek przedstawiciel tego zawodu, mający doświadczenie i wiedzę będzie skłonny prostytuować swą wiedzę. Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gabrysia

Mat - są fora, portale ( np. nasz bocian ) gdzie można otrzymać odpowiedź eksperta czyt: lekarza specjalisty, porady są w pełni darmowe i jak najbardziej kompetentne, i nie zawsze na błahe tematy. Nie widzę w tym nic dziwnego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Moderator

Witam, Pani Gabrysiu W dziale *Zadaj pytanie lekarzowi*, o którym Pani wspomina, odpowiada lekarz, nie zdarzają się sytuacja, że pytania są pomijane, jeśli zada Pani pytanie - na pewno otrzyma Pani odpowiedź i przekona się sama, więc stwierdzenie, że nikt nie odpowiada jest nieprawdziwe. Pytania są płatne, bo pula pytań bezpłatnych, kierowanych do chirurga została wyczerpana. Nasi eksperci angażują się w odpowiedzi na pytania, jest to porada lekarska - tyle, że on-line. Niestety NFZ nie funduje takich porad, dlatego są płatne. Jeśli kogoś to razi, zawsze może zarejestrować się do swojego lekarza. Na serwisie jest wielu Użytkowników, którzy codziennie korzystają z pytań płatnych i są zadowoleni. Jeśli Pani taka możliwość nie odpowiada - nikt nie zmusza Pani do korzystania z pytań płatnych, a wyrażanie swojego oburzenia na forum świadczy tylko o nieprzeczytaniu regulaminu i nie zapoznaniu się z funkcjonowaniem forum. Pozdrawiam moderator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×