Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szpiczaste stwardnienie na kości pod szyją


Gość Ewelina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Mam 35 lat kilka dni temu zauwazyłam na kości zaraz pod szyją stwardnienie lekko szpiczaste w górę około 1cm.Zgrubienie umiejscowione jest około 5cm od początku kosci która zaczyna się zaraz za wgłębieniem pod krtanią. Nie wiem jak nazywa się ta kość.Nie boli mnie to ,nie wiem od kiedy to mam czy to jest od niedawna czy też nie. Zaniepokoiło mnie to bo ostatnio bardzo bola mnie kości zwłaszcza ledżwia i kość ogonowa .Raz bola bardziej raz mniej ,czasem też kości mostka. Odczuwam lekkie bóle mięśni. Kiedyś byłąm osoba aktywną obecnie pracę mam siedząca. Bardzo się boję że to może być coś złego. Miała robione 6 msc temu wyniki krwi i lekarz mówił że są dobre i kości także. Miałam lekko obniżone żelazo na chyba 60.Około 2 lata temu miałam robione RTG klatki piersiowej w którym nie było nic niepokojącego. Także 6 msc temu miałam robione usg jamy brzusznej także wszytko dobrze. Proszę mi napisać czy to może być jakiś torbiel? Do jakiego lekarza najlepiej się udać aby to obejrzał? Bardzo prosze o odpowiedź pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie chodzi o tchawicę to jest ta kośc pod szyją która się łączy z barkiem . Czy to możliwe że jest to cos co mam od dawna? Jest to twarde jak kośc tyle że wystaje lekko w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×