Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Emil

Czerwona plamka na penisie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Emil
Witam.Mam 16 lat.Jakies dwa dni temu odkrylem u sie czerwona plamke na penisie jest ona umiejscowiona na koronie zoledzia.Plamka nie boli jednak przy dotykaniu czuje lekkie szczypienie boje sie ze to jest to rak penisa.Nie bylem u lekarza poniewaz mam do niego daleko a jest poroblem z transportem.Jakis tydzien temu bralem antybiotyk Amoksiklav .Bardzo prosze o odpowiedz.Emil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To może być grzybica, reakcja na antybiotyk, raczej nie rak. Tak czy inaczej trzeba udać się do lekarza, a przede wszystkim zgłosić problem rodzicom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin
Też to miałem kilka razy... Zaczęło się to pojawiać po współżyciu bez prezerwatywy (Zawsze z tą samą partnerką). Za pierwszym razem smarowałem to kremami itp. (nie jest to konieczne). Już planowałem iść do lekarza, lecz te *kropki* same zniknęły. Zawsze po współżyciu z tą samą partnerką bez prezerwatywy się pojawiały, więc troche mnie to dziwiło. Na szczęście po kilku dniach objawy znikały same, a teraz się już to nie pojawia wcale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mandal
I bardo dobrze ze znikły same. Dermatolog przepisał by maśc z antybiotykiem bo oni tak robia: zgadują i eksperymętują. Bez żadnych badaniań. Leczenie by się przedłuzyło albo poszło w złym kierunku. Niestety ale do chorób penisa nalezy również dodac głupote lekarską a ta jest wielka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sqer
Choroby członka zdjęcia http://www.bolimnie.com/anatomia/penis-pracie-czlonek-choroby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.