Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Preejakulat u nastolatka w trakcie masturbacji


Gość Krystian

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystian

Mam 14 i 6 miesięcy. Mój penis w stanie spoczynku ma od 4.5 do 5.5 zazwyczaj, a w stanie *wzwodu* ok. 9 cm. Jestem już w 2 klasie gim. Owłosienie już mam. Gdy się masturbuje to wydziela się jak by to powiedzieć *jak by penis sie pocił* bezbarwna ciecz i dopiero potem biały (podejżewam ze to białe to sperma, masturbuje z nie zsuniętą skorką na penisie). Nigdy nie doszedłem do wytrysku tylko pojawia sie ta sperma. Czy to oznaka dojżewania ? Czy ze mna jest coś nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krystian

Odczuwam Jesteś raczej z tych wyższych 1.72 cm tak ok. mam lećką nadwage Dlaczego nie sciagam ? Nie wiem, gdy juz mi *stanie* to jak chce sciagnac to ztrudem. Powinno sie przed sciagnac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sperma nie zawsze musi być wystrzeliwana. Wyciekanie może być twoją cechą wrodzoną, tutaj możesz porozmawiać z ojcem, delikatnie pytając się o to. pre ejakulat to rzeczywiście ten pierwszy płyn. Twój wiek jest już przeważnie końcem wzrostu penisa na długość - 15 lat.(lub do 2 lat po pojawieniu się owłosienia.) Jeśli masz nadwagę, to masz jeszcze kilka-kilkanaście milimetrów otoczone tłuszczem. Oczywiście powinieneś schudnąć podczas dalszego wzrastania - nie przez dietę ale przez wzrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To *białe* jak już to tak nazywasz - to nie jest nic ,co mogłoby Ci jakoś zagrażac, Jest to *płyn* , który usuwa z Ciebie nadmiar tłuszczu (konkretnie z twojego układu wydalniczego) ,żeby sperma *miała łatwe dojście do wyjścia*. Wszystko z Tobą w porządku . Jeśli robisz to z zamkniętym naskórkiem ,jak chcesz dojśc do wytrysku?? Pomyśl i spróbuj z odkrytym naskórkiem. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lat i od górnej części penisa mam wyglądające trochę jak jakieś białe tasiemce pod skórą a gdy ścisnę to wylatuje z tego biały płyn co to może być? Robią mi się też na początku malutkie ranki które z czasem przekształcają się nawet w 5 milimetrowe strupy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×