Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przemijające napady niedokrwienia mózgu i zespoły pokrewne


Gość Żaneta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Okolo 6 miesiecy temu podczas pobytu za granicą uderzyłam głową w metalowa barierkę, wyglądalo to dośc poważnie, po tygodniu wróciłam do POlski aby zrobić badania bo bół byl nie dowytrzymania. Miałam zrobioną tomografię mózgowia w opisie badania nie bylo nic niepokojącego, przyjmowalam odpowiednie leki, po 3-4 miesiącach ból ustąpił. Jednak od jakiegos miesiaca powrócił ten sam bół i ucisk glowy, a takze zawroty glowy, lekarze daja tylko kolejne leki przeciwbólowe. Czy jest obawa ze po takim czasie po wyypadku moga nastąpic jakieś niepokojące zmiany w mózgowiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na imie Marysia moja mama miała zawał mózgu w wieku 41 lat czy to możliwe nie wiadomo opowiem wam o tym jak to się stało. na początku mama była zdrowa nagle pewnego dnia mama siedziała na łóżku i nagle mamie zaczoł drętwieć język drętwieć i połowa strony była zparazilowana potem pszeszło ale po kilku sekundach znowu się to działo zadzwoniliśmy na pogotowie ratunkowe i przyjechało niestety musieliśmy czekac na posiłki bo było ich za mało kiedy czekaliśmy to ja płakałam a mama się trzęsła i wkońcu przyjechali posiłki i zabrali mame w szpitalu okazało się że, mama miała zawał mózgu to było przerażajace ale wkońcu mama wyszła z szpitala i było szystko dobrze ale boje się że to nie było tylko jeden raz. mam na dzieje że wap pomoge dziękujem z przeczytanie i przepraszam z błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×