Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Torbiel pod kolanem a drętwienie nogi


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miesiąc temu zdiagnozowano u mnie w badaniu usg torbiel pod kolanem, fragment opisu: *łąkotka boczna stabilna w stawie, bez cech uszkodzenia, w obrębie rogu tylnego widoczny zbiornik płynowy o wym. 0,23x0,59 cm (torbiel?).* Pozostałe struktury kolana bez zmian. Zgłosiłam się do ortopedy z bólem kolana, po zrobieniu usg zalecił odpoczynek, nieprzeciążanie nogi i łykanie glukozaminy. W chwili obecnej odczuwam nadal ból pod kolanem i dodatkowo od ok. tygodnia odczuwam dziwne cierpnięcie łydki i stopy, zwłaszcza w okolicy palców stopy, uczucie jakbym chodziła w zbyt ciasnej skarpetce. Noga nie jest twarda, spuchnięta, zaczerwieniona. Neurolog wykluczył objawy korzonkowe. Moje pytanie: czy torbiel o tak niewielkich wymiarach może dawać objawy opisane wyżej a jesli nie, to gdzie ewentualnie szukac przyczyny? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kasę jedź do Poznania, kliknij w ten link który podaję na dole, polecam dr Piontek, zaznaczam, że operacje tylko prywatnie, konsultacja 170 zł, ale konsultują tez na kasę chorych, jednak trzeba długo czekać. Za moje kolano, bo mam wszystko pogruchotane żeby trochę podreperować krzyknęli ponad 20 Tys zł. Szukam więc czegoś na kasę chorych. Jeżeli będzie u Ciebie coś małego to myślę, że 7-8 tyś zł. http://www.rehasport.pl/news-details?nid=476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×