Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Jolanta Żychska

Ból i napuchnięcie stopy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jolanta Żychska
Boli mnie prawa stopa i jest napuchnięta od palców i wyżej oraz bardzo mnie boli a w szczególności przy chodzeniu i kuleję bo nie mogę na nią przystąpić.Skontaktowałam się z lekarzem pierwszego kontaktu skierował mnie na prześwietlenie ale to nic nie wykazało również zabiegi fizykoterapie nie pomogły skierował mnie do ortopedy, ortopeda zlecił fizykoterapie to też nie pomogło tylko mam w ty miejscu poparzoną stopę i dalej sama nie wiem co mam robić od 15.10.2008r. jestem na zwolnieniu lekarskim a tu żadnej poprawy nie widać, a tym bardziej moja praca polega na szybkim chodzeniu i dźwiganiu po torach bo pracuje na P.K.P. Proszę o jakąś radę czy może jakieś wskazówki, poza ty prześwietleniem tej stopy to żadnych innych badań nie miałam robionych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Czy występuje jakaś zmiana skórna? Może powodem jest zakrzepowe zapalenie żył, albo zakażenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jolanta Żychska
Jest zaczerwieniona i jak dotykam to miejsce to jest bardzo wrażliwe i piecze. I jeszcze mam jedno pytanie: to ogólnie to bardzo bolą mnie nogi od pasa w dół przejdę około 2 km to strasznie mnie bolą proszę o rad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość izabela
pan 80 lat ma swiąt nie pomagają masci co robic czy może mnie zarazić.[rosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.