Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz na ręcę w okolicy łokcia


Gość Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

5 lat temu pojawił mi się guz na lewym reku w okolicy łokcia. Kiedy poszedłem do lekarza*rodzinnego* powiedział bym tego nie ruszał jeżeli to nie rośnie i mi nie przeszkadza. Ale po roku pojawił się obok następny. Ponowna wizyta. Wtedy skierowanie do chirurga, on jednak skierował mnie na badanie USG. Co ciekawe, podczas wizyty lekarz stwierdził, że nie wie co to jest, wiec kazał mi przyjść ponownie za 5 godzin. ponieważ miał wtedy zacząć swoją zmianę inny lekarz o podobnej specjalizacji. Przyszedłem, hehe, oboje zastanawiali sie co napisać we wniosku badania. Napisali ze to tkanka właściwa. Nie wiem czy to była opinia prawdziwa, czy napisali tak by nie robić z siebie *nieuków*.... Wizycie u chirurga z pierwszego skierowania, on wysłał mnie do następnego specjalisty, który nie do końca obejrzał ręki a mówi mi co to już jest. Zastanawiam się nad jednym, jedni zastanawiają się co to jest, a drugi lekarz od razu wystawia diagnozę, hehe może też dla pozbycia się pacjenta z problemem....To nie koniec mojego problemu.... po badaniu krwi ten lekarz wysłał mnie do ortopedy, dlaczego tam???? Umówiłem się na wizytę......Idę.... kiedy mówię na czym stoję lekarz śmieje się, bo nie wie co ma zastosować i dlaczego inni specjaliści wysłali mnie do niego.....Już mnie to przerasta i denerwuje, on wysyła mnie na rezonans.....ok.... jak karze to zapisuje się na RM..... Wizyta za pół roku..... miesiąc przed wizytą na badanie dzwonią ze szpitala z wiadomości ze nie odbędzie się badanie bo nie maja lekarza by przeprowadził badanie na ta część ciała..... jedynie warszawa..... Kurcze, czym sobie zawiniłem..... taka droga przez mękę i niepewność.... Odsyłanie od lekarza do lekarza, który i tak nic nie wie. Czy to może być coś poważnego, że lekarze są niepewni i zbywają mnie???? Z góry dziękuję za odpowiedź..... bo guzów przybywa coraz więcej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×