Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Stulejka po operacji wydłużenia wędzidełka


Gość kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat i gdzieś pół roku temu wybrałem się do lekarza specjalisty ponieważ przy zwodzie napletek schodził do 1/3 żołędzia, a przy spoczynku to z trudnością go ściągałem. Powiedział że wystarczy wydłużyć wędzidełko, przy miejscowym znieczuleniu. Spytałem się go czy nie mam za wąskiego ujścia napletka a on powiedział , że nie, ze wszystko bedzie okej. No i miałem operacje i przy spoczynku moge spokojnie ściągnąć wędzidełko tak do 1/2 długości penisa, natomiast przy zwodzie, ciężko jest ściągnąć, a jak ściągne to odczuwam ból i potem bardzo cięzko mi jest tą skóre spowrotem nasunąć. I tu jest moje pytanie. Nie wiem czy mam znowu do niego iść, czy wystarczy po prostu troche poćwiczyć przy kąpieli. i nie chce znowu gadać o tym z rodzicami, bo co sobie pomyślą? że miałem operacje a znowu jest coś nie tak? POMÓŻCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, powtarzanie zabiegu plastyki wędzidełka, to norma. Tak mi powiedział lekarz - sam jestem kilka dni po drugim zabiegu, bo po pierwszym podczas wzwodu bolało jak cholera. Spróbuj poćwiczyć, ale niezależnie od tego, idź do kontroli do urologa. I nie wahaj się mówić rodzicom - przecież to nie Twoja (niczyja) wina, że coś Cię boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×