Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk w boku w okolicy pęcherzyka żółciowego promieniujący do pleców


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Od prawie roku mam dziwne dolegliwości. Ucisk w prawym boku, promienijącym do pleców. W pozycji leżącej prawie zupełnie ustępują. Zrobiełm gostroskopię ( w opisie zaznaczono tylko, że żołądek nadsoczny, zawiera sporą ilość treści czczej, reszta OK ), kolanoskopię (brak jakichkolwiek zmian )i TK z kontrastem jamy brusznej i miednicy (brak jakichkolwiek zmian). Próby wątrobowe raczej też OK. Od kilku dni jednak dodatkowo wyraźnie czuję bul przy ucisku w okolicy woreczka ( pod prawym żebrem - powyżej pępka ). Uczucie jakbym miał tam małą ranę. Nie gorączkuje, mam apetyt, brak odbijania i biegunki. Czy to może być przewlekły stan zapalny woreczka i jakim badaniem ewentualnie to potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałam, że usg. Mojej siostrze robili 2x tomografię i wyniki były różne od siebie, więc z tego wniosek, że wynik zależy od specjalisty robiącego badanie i jego zdolności odczytywania badania. Zrób usg, powiedź, czego szukasz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minelo 3 mies od laparoskopii.Od czasu do czasu odczuwam bole w miejscu usuniecia woreczka,a od dwoch dni mam bardzo silne bole w miejscu po woreczku rozciagajace sie na lewa strone. Dlaczego?Jestem obecnie za granica i bardzo sie boje co to moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po operacji woreczka żółciowego 2 lata od 2 m-cy mam ból w prawym boku nie mogę spać na nim.Ból zaczyna się od miejsca usunięcia woreczka i promieniuje aż do pleców.Usg jamy brzusznej krew i mocz ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×