Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmienny ból brzucha po lewej stronie u góry


Gość Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przez ostatnie 4-5 dni dzien w dzien bezustannie męczy mnie ból brzucha u góry po lewej stronie bliżej środka pod sutkiem ze 3 cm. Ból daje o sobie znać szczególnie podczas pozycji siedzącej i to dosadnie, w sumie jak jestem w trakcie chodzenia, leżenia to czuję go sporadycznie albo wcale. Czasami ból mija lub to tylko pozory, ale w ramach rekompensaty zaczynam czuć ból w dolnej i środkowej częsci kręgosłupa... Ból brzucha jest różny, raz mam wrażenie jakbym mial tam jakieś ciało obce, dosłownie zarodek aliena, który sie rozwija , a raz ból jest kłujący, raz mam ból piekący i tak w kólko. Dodam, że owa dolegliwość męczyla mnie kilka miesięcy temu * w maju bodajże. Wówczas ból minąl po jakichs trzech tygodniach. Poczytałem w sieci i myslę, że najbardziej adekwatne jest tutaj ,,coś z trzustką**, bo rzekomo wlasnie ona mieści się po lewej stronie brzucha. Ale nie miewam żadnych dolegliwości w postaci wymiotów, biegunki, także nie wiem. Proszę o pomoc. Dodam , że mam lat 19, nie naduzywam alkoholu, a nawet spozywam go bardzo rzadko. Nie konsultowalem sie jeszcze z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×