Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nasilające się bóle pachwiny


Gość Cezary

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chcialbym przedstawic moj problem zwiazany z dosc intymnym miejscem u mezczyzny. Mam 19 lat, pewnego dnia odczulem silny bol w prawej pachwinie tuz obok prawego jadra, bol nasilal sie z dnia na dzien, napoczatku byl do zniesienia pozniej zas promieniowal az na prawe jadra, byl to bardzo nietypowy rodzaj bolu, bo odczuwalem taka jakby nudę. Poszedlem do lekarza urologa, doktor mnie zbadal, zrobil USG i stwierdzil ze to nie jest napewno choroba nowotworowa, powiedzial tez ze to nic powaznego i niby zrobil sie *ZAKRZEP* w zyle podwrozka nasiennego. Po czym przepisal mi dwa rodzaje lekarstw, czopki i jakis antybiotyk. Oczywiscie bralem oba lekarstwa i bol znikl, wszystko bylo wporzadku, jakies 7 dni temu identyczny bol powrocil tyle ze odczuwam go tylko w obrebie pachwiny i nie promieniuje na jadro i teraz pojawia sie pytanie, co mam z tym zrobic? Skoro wiem ze to jakis zakrzep, wlasciwie niebardzo wiem na czym ten zakrzep polega. Czy mam isc po te lekarstwa do rodzinnego lekarza? Wogole wypisze mi je? I czy Panstwo znali taki przypadek z Zakrzepem w zyle tuz obok jadra. Licze na odpowiedz, Dziekuje i Pozdrawiam. Ahh.. dodam jeszcze ze w pozycji lezacej nie boli tak bardzo jak w pozycji siedzacej, oraz podczas poruszania sie ten bol jest nieco lzejszy. Raz jeszcze dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×