Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwone kropki na żołędzi penisa


Gość Mati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, Ogólnie mój problem polega na tym, że dziś podczas kąpieli na swoim żołędziu zauważyłem takie jakby czerwone kropki podobne do jakiś krwinek. Czy jest jakaś maść na to bez recepty i co to może być? Używałem Triderm przez miesiąc, ponieważ wcześniej też to miałem i mi przeszło, lecz chyba wróciło.. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegos miesiaca na moim penisie dokladnie na zoledziu a czasami wzdluz penisa pojawiaja sie czerwone kropki, nie sa one widoczne caly czas lecz np po stosunku lub po masturbacji, nie bola mnie ale czsami czuje jak by skora na penisie byla lekko podrazniona i przez jakies 5min kiedy dotkne penisa to czuje lekki bol. Bylem jakis czas temu u lekarza bo balem sie ze moze cos byc nie tak lecz lekarz powiedzial ze jesli mnie nie boli to nic zlego i moze to byc spowodowane uzywaniem np jakiegos plynu do kapieli lub mydla ktore nie powinno byc uzyte do miejsc intymnych, zel pod przysnic uzywam Axe, jak myslicie czy zwykly plyn do higieny intymnej powinien pomoc? Wyglada to mniej wiecej tak http://images49.fotosik.pl/76/0a83dd53ce400c21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość melion1994

Cześć. Męczę się z tym już z 1.5 roku. Na końcówce penisa pojawiły mi się czerwone kroski jest ich bardzo dużo. Gdy otworze te jezyczki na koncu zoledzia ( z cewki moczowej ) widze ze tam tez jest duzo czerwonych plamek. Nie czuje w ogole doznan z sexu bez prezerwatywy . Uprawiam sex bez prezerwatywy ale dziewczyna powiedziala ze nic jej nie dolega i nie piecze. Dermatolog przepisywala mi fluconazal jak sie nie myle.. clotrimazolum.. primafucort i nic mi nie pomagalo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawdopodobnie zakażenie bakteryjne. Idź do lekarza niech pobierze wymaz do badań bakteryjnych. Bez tego badania to jest macanie na oko. Miałem podobne objawy i dopiero wynik badania ukierunkował leczenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 lat i od wczoraj ( po masturbacji) moja ( chyba ) cewka moczowa stała się lekko spuchnięta i czerwona, są malutkie czerwone kropki na żołędziu, lecz nic mnie nie boli. Co to jest, czy samo zniknie? Zachowuje higiene intymną. Tak jak mówie wystąpiło to po mastrubacji, czy możliwe że coś uszkodziłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 16 lat i bo wczorajszej masturbacji pojawiło się dużo czerwonych kropek na żołędziu, nie boli mnie to, odczuwam lekki ból jak ściągam napletek w stanie spoczynku, a we wzwodzie nie dam rady do końca. Dodatkowo cewka moczowa ( chyba to jest to) jest czerwona i tak jakby spuchnięta, lecz również nie odczuwam bólu podczas oddawania moczu itp. Co to może być ? Możliwe że cos uszkodziłem masturbując się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

Raczej masturbacja, a obecny stan penisa to sprawy całkiem niezależne. Może to tylko jakaś reakcja uczuleniowa. Trudno mi określić bez bezpośredniego badania. Jeśli zmiany nie wycofają się w przeciągu kilku dni radzę w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×