Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ania

Rozrzedzenie struktury kostnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania
Dzis odebralam opis nadgarstka ktory mnie boli.Wysepka kostna kosci łódeczkowatej otoczona dyskretnym rąbkiem rozrzadzenia struktury kostnej.Na zdjeciu a-p dominuje w obrazie rozrzadzienie struktury kostnej,na zdjeciu skosnym i celowanym typowy obraz wysepki kostnej.Poza tym kosci i stawy nadgarstka bez ewidentnych zmian morfologicznych.Co to konkretnie jest i jak leczyc?Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Czy badanie było zlecone po jakimś urazie? Czy powodem był tylko ból? Wynik należy pokazać ortopedzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania
Uraz mialam okolo 2 lata temu,myslalam ze wybilam kciuk ale u lekarza nie bylam.Od czasu do czasu bolalo potem przestawalo i znow bol.Tydzien temu mialam dosc silny bol,nie moglam zgiac wogole reki w nadgarstku.Jak to leczyc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Na pewno w razie bólu należy przyjmować środki przeciwbólowe. Najlepiej skonsultować wynik z ortopedą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olek
witam czy moze ktos powiedziec mi na takie cos bylem na zdjeciu TK bo chirurg mnie wyslal mam taki opis w kosci główkowatej pojedyncze wysepki zageszczonego utkania kostnego wielkosci do 5mm czy jest to cos powaznego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.