Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Tabletki na powiększenie penisa


Gość Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość veryveryhot

Moja przygoda z http://extralarge.pl/ zaczela sie przez absolutny przypadek i nie zaluje ani troche. Warto bylo tyle czasu poswiecic aby dojsc do 19 cm penisa. :) To tylko 2,5 miesiaca czekania ale na takie czekanie ach....mozesz sie rozkoszowac tym co mam teraz...cudo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lalusiek

Stosowalem penixen3D i bylem i nadal jestem pod wrazeniem ich dzialania i ich efektywnosci, szacun, polecam na ten *maly* problem....pozniej nie bedziecie mogli opedzic sie od lasek:D serio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zawijastybazant

Ta nadzieja, którą się ma dając szansę następnemu produktowi, który rzekomo ogłasza się, że jest w stanie powiększyć penisa. Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek przyznam, że jakiś środek spowoduje, że będę mógł krzyczeć z zachwytu w niebogłosy. Otóż pieje i to jak! Mój penis rzeczywiście się powiększył i to o całe 4 cm i ma teraz około 20 cm! Do tego dostrzegam teraz jeszcze większą erekcję, *bogatsze* finały oraz podwyższone libido. A każdy kolejny stosunek seksualny jest jeszcze bardziej ekscytujący od poprzedniego. Także nie tylko powiększyło mi penisa ale i wszystko inne się poprawiło. Wszystko co dotyczy udanego życia seksualnego. Z tego zadowolenia nawet nie napisałem o czym mówię. Chodzi o eXtra large (http://extralarge.pl/). Faktycznie jest jak piszą: *Dzięki współczesnej farmacji i najnowszych technologii w XXI wieku możesz cieszyć się efektami i osiągnięciami o jakich od zawsze marzysz.* Teraz widzę i czuję to dokładnie. Potwierdzam swoje zadowolenie z korzystania z eXtra large jak również po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×