Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Julka

Długotrwały ból głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Julka
Juz dwa lata boli mnie glowa bol ten jest dziwny taki uciskowy boli mnie czolo i teraz zaczel kark od czego to moze byc jaka jest przyczyna tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Tak długi ból jest wskazaniem do wykonania tomografii komputerowej głowy. Radzę udać się do neurologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julka
a co to moze być??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
Trzeba wykluczyć zmiany patologiczne w mózgu. Jeśli badania wyjdą prwidłowe przyczyną bólu może być poprostu migrena.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Blondii z Bólem Głowyy !!!
Cały czas Mnie boli głowa !! Nie kiedy są bardzo mocne ... !! Pomocyy !! Co robić?? Mam Już tak od 2 tygodni..!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pracuś
Ja również cierpię na ból głowy od 2 miesięcy. Od neurologa dostałem skierowanie na tomografię komputerową z kontrastem(jakiego rodzaju jest to kontrast). Na czym to badanie polega, czy jest szkodliwe dla zdrowia i, lub życia , gdyż musiałem podpisać zgodę na badanie, o którego szkodliwości niby zostałem poinformowany. NIkt o niczym mnie nie informował i postawił mnie przed faktem podjęcia decyzji co dalej robić. Proszę o odpowiedź na moje wątpliwości. Dziękuję Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.