Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Patrycja

Guz w okolicy potylicy i bolące węzły chłonne na szyi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Patrycja
Witam, mam 23 lata. O paru dni pobolewa mnie lewa strona szyi, a mianowicie konkretnie w jednym miejscu. Zbagatelizowalam to, myslac ze moze troche mnie przewialo i bol promieniuje od ucha. Dodam, ze jedynie przy dotknieciu tego miejsca odczuwam bol. Wczoraj zauwazylam, ze pojawil sie na mojej potylicy (takze lewa strona) guz, wielkosci opuszka palca. Przy plaskim przylozeniu dloni do glowy odczuwam w tym miejscu wybrzuszenie. A dotykajac odczuwam silny bol. Czy guz i pobolewajace wezly chlonne po tek samej stronie glowy (w odleglosci ok 3-4 cm od siebie) maja ze soba cos wspolnego? Czy powinnam jak najszybciej isc do lekarza? prosze o rade. dziekuje z gory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
W okolicy potylicy również znajdują się węzły chłonne. Dobrze udać się do lekarza. Odczynowo powiększone węzły chłonne świadczą o procesie zapalnym. Pewnie potrzebny będzie antybiotyk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tomasz
Mam guzka po prawej stronie potylicy,przechodze teraz szkarlatyne czy to mam ze soba powiązanie???guzek jest na opuszke palca jest twrdy ,jak kosc,nierusza sie ,i nie boli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta
Ja od dwoch dni mam powiekszony wezel po lewej stronie szyi jest ruchomy i boli.Tez boje sie co to moze byc.Moze ktos pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość urszula
niedawno zrobil mi sie guzek wielkosci opuszka w tej chwili jest ropny i zrobil mi sie drugi guzek bardzo boloncy i twardy z prawej strony szyjiurszula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.