Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Spuchnięta stopa i obrzęk palców po urazie dużego palca u stopy


Gość Malwina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Cztery dni temu dostałam taboretem w dużego palca u stopy. W chwili uderzenia poczułam bardzo ostry ból i czułam wyraźne *chrupnięcie*. I od tej chwili jest coraz gorzej. Mam spuchniętą nogę do kostki, *poduszki* pod palcami są tak obrzęknięte, że nie potrafię dotknąć palcami podłogi gdy postawię stopę na prosto. Duży palec jest sztywny, tzn nie potrafię nim ruszać ani w górę ani w dół, w żaden sposób nie mogę go zgiąć. Uderzenie było bezpośrednio pomiędzy kości, czyli w miejsce zginania. Czuję ostre bóle w tym miejscu jak i promieniują do kostki lub od spodu stopy, są to bóle jakby rwące, kujące, pulsujące. Mały ruch stopą powoduje ból i to nie tylko tego palca ale całej stopy. Widać wyraźniej żyły na całej stopie. Wczoraj byłam z nogą na izbie przyjęć, miałam robione rtg na którym nie wyszło złamanie więc lekarz bez jakiegokolwiek obejrzenia / zbadania stopy kazał iść do domu bo to tylko stłuczenie, a ja naprawdę nie umiem chodzić i już nie wiem co robić. Dodam że żadne maści, żele, okłady itd nie pomagają. Proszę o radę i pomoc. Malwina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×