Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sporadyczne kłucie w dole pachwiny i ścisk w okolicy biodra


Gość Ramona

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór! Dwa tygodnie temu nad ranem obudził mnie silny ściskający ból powyżej pępka.Można powiedziec jakby pod klatką piersiowa pośrodku.Zarzyłam krople żołądkowe z myslą,że mi minie poniewaz jakies dwa lata temu mialam podobny ból i minęło po wypiciu kropli żołądkowych,ale tym razem nie pomogło ,ból się nasilał.Udałam się do lekarza rodzinnego.Podczas badania nadbrzusza i okolic nie bolało mnie kompletnie nic,ale gdy Pani doktor zaczęła badac ,naciskac okolice wyrostka ból był,ale nic w dole mnie nie bolało bez badania dotykani i mogłam w kazda strone dzwigać nogęi swobodnie chodzic,nie wymiotywałam i problemow ze stolcem tez nie bylo.Więc skierowano mnie na chirurgie i tu to samo żołądek przy badaniu nie bolał,a okolice wyrostka tylko bolały podczas badania , a tak wogóle zero bólu.Lecz nadbrzusze czy żołądek bolał caly czas ścisk okropny.Pan doktor wykonał badanie moczu,które wyszło bez problemu,natomiast z badania krwi leukocyów wyszło 15,3x10^3/ul.Zabrano mnie na oddział gdzie zbadała mnie Pani ginekolog i stwierdzila ,że wszystko jest w porzadku wykonała takze usg ,jak tez Pan doktor i stwierdził,że nie widzi zapalenia wyrostka.Podali mi kroplówke pyralgine ,zastrzyk w pośladek,i jakis antybiotyk i praktycznie od poznego wieczora dolegliwosci sie cofały co raz bardziej.Nastepnego razu znowu te same lekarstwa plus badanie Bilirubiny 0,62mg i wykonano usg jamy brzusznej.Cały brzuch wypatrzony ,że tak ujmę w porzadku, a cytuje*ściany kątnicy i wstepnicy gładkie niskoechowe, grubosci od 2mm do 3 mm. W polu kątnicy nieprawidłowych echostruktur oraz ograniczonych przestrzeni płynowych nie ujawniono*.Następnego dnia mnie wypuszczono do domu ,lekarz rodzinny przepisał lekarstwa Debertin 100mg i Contix mg.Od trzech dni dolegliwosci żoładkowych nie mam wogóle,ale od tygodnia po prawej stronie w dole pachwiny mam od czasu do czasu kłócia ,albo obok biodra lekki scisk.Nie jest to bolesne,ale odczuwalne i chciałabym ,a moze PROSIŁABYM co ewentualnie to jest lub czego mogą byc to objawy.Trzeciego listopada dostałam skierowanie na gastroskopie,może dowiem sie czegos co mnie uspokoi??? Dodam tylko ,że przez cały okres tych bóli mialam wilczy apetyt. BARDZO PROSZE O ZAPOZNANIE SIE Z TA POWIESCIA HAHAH I ODPISANIE Z GÓRY BARDZO GORĄCO DZIEKUJĘ I POZDRAWIAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×