Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Grzesiek

Przepuklina czy stan zapalny?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzesiek
W zeszłym tygoniu przebyłem grypę. zazwyczaj po jakiejkolwiek większej chorobie pojawiają mi się na penisie (dokładnie na *żołędziu*) niewielka wysypka i zaczerwienienia, ale każde z nich po krótkim czasie zniknęło. Po wyżej wymienionej grypie zapalenie było dużo większe, jednak już przechodzi. Zaraz nad penisem po prawej stronie ukazała mi się także lekka opóchlizna, która przy mocniejszym nacisku boli. Udałem się do chirurga, jednak orzekł, że nie stwierdza żadnej przepukliny. Czasami odczuwam bardzo delikatny, niewielki ból w tym miejscu, jednak na długości - od penisa prawie do połowy brzucha. W związku z sytuacją chciałbym wiedzieć czy to powikłania związane ze stanem zapalnym narządu rozrodczego, czy może przepuklina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość haemophilus
To w zasadzie może być zapalenie jądra/najądrza, skoro chirurg wykluczył przepuklinę. Warto odwiedzić jeszcze urologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.