Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silny ból połączony ze skurczem twarzy


Gość monika43

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim, Już nie wiem co mam robić, może ktoś z was mi pomoże bo naprawdę jestem u kresu wytrzymałości. Mam dość chodzenia po lekarzach, bo czuję się jak jakaś hipochondryczka.Więc do rzeczy. Od dłużeszego czasu ( mniej więcej roku może 1,5) cierpię na nagłe, bardzo silne bóle lewej części twarzy.Ból jest tak silny, że aż wykrzywia mi twarz, tak jakbym dostała jakiegoś skurczu. Od roku chodze od lekarza do lekarza i słyszę że to migrena, że to bóle od zęba ( zęby mam zdrowe), że to od zatok, itp. Leczyłam się na wszystkie możliwe choroby, które zdiagnozowano u mnie. Jednak poprawy nie ma. Mam 43 lata i ten ból naprawdę utrudnia mi życie. Proszę o jakąś pomoc, co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj miałam podobne objawy tylko nie miałam skurczu ale łzawiły mi oczy i miałam taki cieknący katar. Jak tylko zbliżał się ból to dostawałam takiego kataru, jakby kto kran odkręcił. Też tułałam się po różnych lekarzach, znachorach i innych medykach ale nic nie wskórali jedyne co byli w stanie powiedzieć to to, że leczenie migreny jest trudne. W końcu koleżanka podesłała mi artykuł na temat leczenia zabiegowego. Po przeczytaniu poszłam do lekarza by zapytać się czy w moim przypadku można mówić o takim sposobie leczenia.Jestem w trakcie badań, być może będę miała zabieg, ale to jeszcze nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×