Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak apetytu, uczucie gorąca, zawroty głowy i nudności po obudzeniu


Gość kamilllll

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co to może oznaczać, kiedy od kilku lat zawsze po przebudzeniu się czuje się bardzo źle. Już nawet nie chodzi o psychike, bo tak wielu sobie to tłumaczy. Tyle, że ja w ogóle nie mam apetytu, jest mi gorąco, kręci mi się w głowie, mam sucho w jamie ustnej, mam nudności, czuje bardziej bicia serca. Nie pije alkoholu, nie pale papierosów. Prowadze spokojny tryb życia. A zawsze po przebudzeniu źle sie czuje, więc najlepszym wyjściem dla mnie jest nie iść spać, ale spać trzeba przecież. Im dłużej nie śpie tym lepiej sie czuje, im bardziej jestem głodny tym też czuje się lepiej. A serce wali mocno i szybko. Do tego czasem mi drętwieją, cierpną różne części ciała łącznie z twarzą... a no i rano zawsze mam luźny stolec, im później tym jest lepiej z jelitami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co na to lekarz? może potrzebna gastroskopia? ja rano źle się czułam, miewałam szybkie bicia serca, oblewał mnie pot, ale wtedy miałam słabe wyniki TSH. Z tym, że u Ciebie jest też inny problem i wg mnie dość poważny, nie lekceważyła bym tego. Zawroty głowy, bicie serca może to z braku jedzenia i mikroelementow, potasu, magnezu... może to być krążenie... dużo rzeczy więc śmigaj do lekarza czym pędzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×