Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból głowy, wymioty i szmery w mózgu


Gość tamircia1212

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tamircia1212

Mój syn ma 16 lat praktycznie codziennie mówi że go boli głowa. Trwa to już kilka tygodni!! Byliśmy na badaniach ale wszystkie wyniki ma w normie. Lekarz zalecił jeszcze tomografie bo ponoć słychać szmery w głowie. Bardzo się martwię o niego jest przecież taki młody a już jest coś nie tak!! prosze moze ktos z Panstwa miał podobną sytuację, co to moze byc czego moge sie spodziewać po tomografii komputerowej? Ostatnio w trakcie napadu bólu głowy zaczął wymiotować nie wiem co robic jestem załamana prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załamuj się bo jeszcze nie znasz wyników musisz być silna!! Podobne objawy miał syn mojej koleżanki niestety wyszło że ma malformacje naczyniowe, wiem że długi czas leczył się nawet w szpitalu był ale teraz jest już ponoć w porządku, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i Twój syn szybko wróci do zdrowia trzymam kciuki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rwy kulszowej lekarz zlecil zstrzyki domięśniowe. Podczas podawania któregoś z kolei zaczęło mi piszczeć w głowie, tuż nad lewym uchem.( To było 8 lat temu.) Zgłosiłam to pielęgniarce, która natychmiast przerwała iniekcję i kazała poinformować lekarza. Ten przepisał mi Neotropil, który pomógł mi,ale po dłuższym stosowaniu. Teraz pisk powrócił jakby ze zdwojoną siłą. Lekarz 1go kontaktu skierował mnie do lekarza naczyń obwodowych w szp.Kopernika w Łodzi, ale ten wyśmiał lekarza,który przepisał mi Neotropil i zbagatelizował całą sprawę. Wydaje mi się, że z każdym dniem piszczy mi w głowie coraz bardziej. Nie wiem do kogo się udać i jakie badania powinnam wykonać. Czy ktoś miał takie doświadczenia jak ja ?Jakie leki mogą pomóc w takim przypadku? (mam 45 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×