Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nasilający sie ból kolana przy chodzeniu po schodach


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, ponieważ boli mnie od 2 tygodni kolano, obecnie ten ból mi się nasila. Problem stwarza mi także jak chce zejść czy wejść na górę po schodach, gdy siedzę kolano boli, robię sobie masaż, smaruje maścią i biorę lek przeciwbólowy, brak rezultatu. Bóle nasilają się, chodząc boli, siedząc przestanie a zachilę rwie mi strasznie. Wcześniej uprawiałam sport: koszykówkę i piłkę nożną, teraz od pół roku prawie nie trenuję. Nie są przyjemne bóle, rwie mnie dość mocno, byłam u lekarza i dostałam skierowanie do chirurga ale dopiero na 6 października a ja już wytrzymać nie mogę z bólem, od czego to może być, zginanie mi przeszkadza, kucanie także.... czasem mam ochotę wziąć piłę i uciąć nogę, bo nie dość,że mam bóle głowy po wszczepie implantu ślimakowego na niedosłuch to jeszcze kolano szwankuje... skąd takie bóle mogą się zjawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Pisze bo miałam ten sam broblem,identyczne bóle,nie do zniesienia,nawet korzystanie z toalety(przy siadaniu musiałam trzymac sie ściany)było bardzo bolsne dla moich kolan,ale nie byłam u lekarza,nie brałam żadnych środków przeciwbólowych,jedynie gdy ból sie nasilał smarowałam maściami,jakoś to przetrzymałam.W tej chwili bół minął sam,ale nad kolanem pojawił sie widoczny żylak,nie wiem czy to ma jakiś związek z sobą,ale kolana narazie nie bola.Jestem ciekawa co powie Ci chirurg,napisz coś po wizycie,prosze.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja upadłam na kraweznik okazalo sie ze mam krwiaka na prawym kolanie.Mam zwolnienie z wf na 3 tygodnie!Dostałam zel lioton 1000!Po 3 tygodniach mam zglosić się na kontrol!Jeżeli maść nie pomoże to będę miała ściąganego igłą oraz uruchomienie gipsowe na 2 tygodnie!POZDRO!ŻYCZE ZDRÓWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×