Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rozrastające się bordowe żyły na penisie


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 19 lat i ostanio zauważyłem rozrastające się żyły koloru bordowego wzdłuż penisa do góry, wcześniej były one mniej widoczne.Nie są one bolesne. Chciałem zapytać czy jest to prawidłowy rozwój czy jakaś zmiana chorobowa ? Oto zdjęcia: http://s1.img.pl/a/97318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, a nikt nie wie co to kurde jest .. Wszyscy mówią, że to niby taka budowa żył, no okay, ale na ogół one są nie widoczne.. Inni mówią, że żyłki takie robią się z długotrwałego *używania* narządu . Jednak sumując wszystkie opinie lekarzy i ludzi na ten temat prawdopodobnym jest, że są to jakieś zakrzepy, gdzie przy tarciu skóra zwiększa swoją temperaturę nawet do 40 + i wtedy ścinają się jakieś białka przez co tworzą się zakrzepy. ludzie polecają maść Lioton 1000, ponieważ ma właściwości przeciw obrzękowe i przeciwzakrzepowe wiem czy coś daje, jest dosyć droga więc jej nie kupowałem, może Ty spróbujesz i powiesz jak wygląda po jakimś czasie sprawa.. Ostatnio brałem tabletki Aspirin protect 100, wyczytałem, ze są to tabletki,które zmniejszają krzepliwość krwi daje się je przy udarach mózgu itd. czasem nawet na przeziębienie,no to wziąłem z 2-3 razy, ale bez różnicy, musiałbym brać dłuższy okres czasu, może da radę.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×