Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uniknięcie operacji przy stulejce


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z penisem. Zadaje pytanie, pomimo że był temat podobny, gdyż nie do końca wyczerpał moje pytania - wątpliwości. Moim problemem jest kawałek naskórka zrośnięty z żołędziem. W momencie odciągania napletka napina się co powoduje ból. Chciałbym uniknąć, operacji/zabiegu obrzezania jak tylko się da. Chciałbym wiedzieć, czy oprócz metod chirurgicznych nie ma innego sposobu? Na przykład ćwiczenia, maści i tym podobne? Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Moim problemem naciganie naskórka. Nie wiedziałem wogole że tak trzeba go naciagac i czyścić. Mam 16LAT Podczas kąpieli naciągane naskórek ale tylko troszkę żeby umyć, ale dzisiaj natrafiłem na temat chorób i zacząłem się niepokoić. Pierwszy raz naciągłem go dzisiaj do żołędzia ale sprawiało to trudność, ponadto zauważyłem że od dolnej strony penisa jest kawałek naskórka zarośniętego z żołędzia od środka (nie wiem czy to normalne) Dzisiaj po pierwszym naciagnieciu go całkiem zauważyłem żółty i biały osad w środku. Bardzo proszę o odpowiedź gdyż za wszelką cenę chce uniknąć operacji ponieważ się jej boję. Może moje obawy są nie potrzebne i wystarcza same ćwiczenia naciągania i czyszczenia i skórka się rozluźni gdyż nie wiedziałem nigdy że trzeba ją tak naciagac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×