Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przedawkowanie środka na potencję


Gość Kordianm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pomyslalem, ze spytam najpierw tutaj zanim pojde do specjalisty. Jestem zdrowym facetem generalnie. Mam 25 lat. Byl taki moment niedawno, ze po nieudanej nocy z dziewczyna, tak sie cholernie wkurzylem, ze poszedlem do lekarza po maxigre. Dala mi w wersji 50 mg. No musze przyznac, ze kolezka stal jak marzenie. Jak cos, to polecam- nieziemski sex. No ale do rzeczy. Wzialem jednego dnia pierwsza tabletke i pobzykalem. Wzialem druga tabletke dnia nastepnego i tez pobzykalem. Trzecia wzialem jakos tydzien pozniej, a czwarta tez ze dwa dni po trzeciej. Pytanie jest generalnie proste- czy moglem przedawkowac? Czytam teraz o tym mozliwym zniszczeniu cial jamistych i troche panikuje. Mozliwe ze niepotrzebnie, zreszta nie wiem, nie znam sie. Nigdy wczesniej nie kupowalem tego typu preparatu ani nigdy pozniej. Dodam ze penis jest teraz po tym wszystkim jakis niemrawy. Niby stoi i sex tez od biedy da sie uprawiac, ale bez fajerwerkow. Powiedzialbym, ze slabo jakos. Trzeba tez dodac z reka na sercu, ze wrocilem po tej akcji z tabletkami do picia alkocholu i intensywnego jarania papierosow, wiec to tez by costam tlumaczylo, no ale... Wiec jak to jest- mam sie czym martwic czy nie? Uzywki to maly pikus- moge je przeciez rzucic. Boje sie tylko czy ta cala maxigra to bylo przegiecie paly. Dziekuje za uwage i licze na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że będąc w tak młodym wieku warto zacząć od innych sposobów, aby zwalczyć problemy z erekcją niż sięgać po tabletki na potencję. Moim zdaniem to rozwiązanie jest chwilowe, lepiej jednak będzie rozwiązać ten problem na dłużej. Kiedy ja zauważyłem u siebie pierwsze objawy sięgnąłem po pomoc do internetu i w ten sposób natknęłam się na stronę http://abc-potencji.pl/tabletki-na-potencje/problem-z-erekcja-najlepsze-sposoby/ W moim przypadku wystarczyło zmienić tryb życica i więcej ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł0202

Zastanawiam się czemu tutaj nie ma Vigrogranu? Zmowa koncermów albo nie jest taki dobry? Widzę o nim praktycznie same
dobre opinie, ma też dużą cenę i nie jest stucznie wypompowany przez jakieś korpo. Ja o nim usłyszałam na tej stronie
/na-impotencje.pl/co-jest-dobre-na-zaburzenia-erekcji-jak-sobie-pomoc/ i ciągle się zastanawiam nad kupnem dla
swojego partnera! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×