Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pęknięty pierścien włóknisty w odcinku szyjnym


Gość Ewelina Jaskierska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewelina Jaskierska

Mam pytanie od polroku mam bole glowy,rak,nog i barkow.Pracuje w duzym sklepie handlowym pracuje na kasie i na roznych innych dzialach gdzie jest taka potrzeba. jestem po mri kregoslupa szyjnego w ktorym wyszlo wieopoziomowe zmiany zwyrednieniowe-dyskopatyczne i ognisko pekniecia pierscienia wlokniastego.Mam tez ledzwiowy wynik zmiany zwyrednieniowe i zmiany tez obejmuja male stawy od L1 do L5 jakies bulging niewiem co to jest i w S1 tez to samo i dodatkowo dehydratacja nic z tego nie rozumiem.Szefowa mi powiedziala ze jak przychodze do pracy to mam robic to co ona kaze nie rozumie ze jak sie schylam to mnie boli strasznie glowa i kark.Kaze mi rozkladac towar ostanio chwycilo mnie tak ze nie moglam sie wyprostowac bol byl okropny nie moglam zrobic kroku dopiero po dwoch godzinach moglam sie jakos poruszac.Moja szefowa mi powiedziala ze jak tak dalej bedzie to mnie zwolni.Niewiem co sie ze mna dzieje trzemu mam takie objawy jakies 3 miesice temu stracilam przytomnosc pamietam tyle ze zaczelo mi sie zawracac glowie potem juz nic niepamietam.Co to moze byc? Czy moge nadal pracowac sklepie?Co moge zrobic sama zeby ustapily dolegliwosc i mogla normalnie zyc mam 39 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×