Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból całego ciała u młodej osoby


Gość Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie... mam 29 lat wyczynowo uprawiam sport nigdy nie przebylem zadnych chorob powaznych. Trzy miesiace temu odczuwalem bole w okolicy odbytu podczas wyprozniania, zaczynalo bolec, w ciagu jednej sekundy wyszly poty na calym ciele,ze mozna bylo prawie wykrecic ubranie i silny zawrot glowy trwajacy jakies 30 sec.(mysl umieram). miesiac po tym bez powodu podczas treningu silowego(nie bylo mowy o kontuzji czy zle wykonanym cwiczeniu) zaczelo bolec mnie pod prawa lopatka, przy wdechu powietrza i ruchu barkiem. Trwalo to 4 dni, przez ten czas nie moglem nabrac pelnego oddechu, robilem to jakby na raty, zadziwiajace bylo to , ze gdy poszedlem biegac to wydolnosc pluc sie poprawila, jakby pluco sie rozszezylo mimo problemu z wzieciem oddechu na raz. Nazajutrz z pluc wychodzila brazowa wydzielina w slinie, trwalo to kilka godzin. Caly czas czulem sie bardzo dobrze. Trzy tygodnie temu na prawej rece od polowy bicepsa do zgiecia przedramienia wyskoczylo 8... jakby opryszczka, w nocy przed tym cos jakby mnie pogryzlo i wszystko swedzi(nie ma mowy o pluskwach czy ...). Te krostki czasami bable pojawiaja sie i zanikaja , koloru czerwonego. Na drugim przedramieniu wyskoczyla pokrzywka, ktora zanikla po 30 min. Odczuwam miejscowy bol w kosciach , jakby pulsujacy bol zyl w zgieciach konczyn, wyrostka, watroby, nerek, jelit, lewo oko lzawi , piecze rano powieki sa zklejone. Caly odczuwam bol calego zoladka glownie podczas lykania, przez cala noc mam jakby pol zgage, ktora pali ale tak lekko ze nie przeszkadza. Temperarure od 2dwoch tygodni wynosi 36,9 na dwoch roznych termometrach. Bole te sa takie inne nie jak prawdziwy bol , tylko jakby cos bylo we mnie i zzeralo mnie od srodka. Ogolnie caly czas czuje sie bardzo dobrze poza tymi dolegliwosciami, ktore mi nie przeszkadzaja az tak abym mial przestac trenowac. Moj lekarz powiedzial , ze wszystko jest w pozadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×