Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Kurczący sie penis, krótkie wędzidełko i żylak powrózka nasiennego


Gość Piotrek 27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek 27

Mam pytanie, od jakiegoś czasu zauważyłem u siebie dziwną dolegliwość, kilka miesięcy temu miałem zapalenie pęcherza, i podczas tego zapalenia kurczył mi się członek, było to bardzo nie przyjemne i często bolące uczucie, trzon członka stawał się bardzo twardy żołądź się kurczyła a sam członek stawał się bardzo mały, a jądra i moszna bardzo napięte. W czasie tego zajścia bardzo się stresowałem, i byłem strasznie podenerwowany. Byłem u urologa na wizycie, po opowiedzeniu mu wszystkiego cytuję powiedział: *gada pan jak potłuczony* nie wspomnę ze zapłaciłem za wizytę 130 zł i lekarz nie zrobił nic po za tym, że obejrzał mojego członka. Z infekcji się wyleczyłem, wyniki moczu mam dobre, nie mam problemów z oddawaniem moczu. (Jedynie co mam z takich problemów to: krótkie wędzidełko, żylak powrózka nasiennego nad lewym jądrem i czasami czuję ucisk, ból i promieniowanie z tego jądra na lewa pachwinę, czasami uczucie ciężkości w mosznie i kurczenie moszny) Moim zmartwieniem jest jednak to, że czasami mój członek i moszna sie kurczą to jest takie uczucie jak by sie cofał do tyłu, (wykonuje prace biurowa, ale od staram sie dbać o ruch ) czy to jest normalne, żeby penis sie kurczył, choć nie jest mi zimno i nie jestem zdenerwowany? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×