Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przetarcia i przebarwiona skóra na penisie od nadmiernej masturbacji


Gość Tom

Rekomendowane odpowiedzi

No nic po tygodniu mam wrażenie że jest lekka poprawa i skóra zaczeła się łuszczyć w tym miejscu. Sądzę że bez względu na to jakie postępy będą u innych to powinieneś spróbować Hamer jak już wpsominałem wcześniej, każdy ma inną skórę dlatego może u każdego inaczej działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wszystko na poprzedniej stronie. Maść jest na recepte i jeżeli w ogóle w polsce dostępna to bardzo droga. Ja dałem sobie znajomej lekarce przepisać i rodzina wykupiła mi w niemczech. Koszt 20-21 euro i nasza recepta jest tam bez problemu uznawana. W ulotce jest napisane, że maść powinno się góra 3 miesiące stosować, ale przypuszczam ze po tym czasie i regeneracji trzeba będzie w zależności od głębokości przebarwienia jeszcze raz zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak narazie wacek mi nie odpadl wiec pierwsza faza zaliczona *P Nie no zdecydowanie pomaga to gorne przebarwienie jest juz prawie nie widoczne a to od spodu ktore bylo czarne jest duzo jasniejsze. Mysle ze z czasem efekty beda jeszcze bardziej zadowalajace dlatego jak już wspominałem zainwestuj te pieniądze sądze że nie będą zmarnowane *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, szczerze mówiąc po prawie miesiącu nie widzę żadnej większej poprawy z wyjątkiem tego że mi skóra schodzi i robi się jakby rana otwarta, tak jakby zdarta skóra. sądzę że u mnie to albo jest to albo tak głęboko to przebarwienie, albo jest to coś innego. no cóż, czas się chyba pogodzić z faktem że jednak pozostanie... przetestuje jeszcze kolejny miesiąc i jak nie zauważę większych zmian to odstawie. Hamer wybacz, ale jeśli masz pytania to strzelaj tutaj, bo mogą być przecież dla innych też pomocne, o ile będę oczywiście w stanie na nie odpowiedzieć *)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczeee zalamales mnie :(, a juz myslalem ze pozbede sie tych plamek :( no nic zostal, jescze zabieg laserowy :) ale on pewnie sporo kosztuje :(. Mi tam wsadzie to te plamki nie przeszkadzają, jedynie to boje sie reakcji dziewczyny na to :(. To jak niepomaga to w zasadzie nei mam juz zadnych pytan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, z początku myślałem że faktycznie jest jakas poprawa, ale prawdo podobnie zrobiły się jaśniejsze przez to, że skóra zaczeła wysychać od maści. Nie chce Cię zniechęcać więc spróbuj może mimo wszystko. Jak już wspominałem każdy ma pewnie inny rodzaj skóry i przebarwienie więc u jednego zadziała odrazu a u innego może dopiero po jakimś czasie albo wcale. Nie wiem może robię jakiś błąd w stosowaniu tej maści, ale raczej wątpie, bo smaruje na noc cienką wartwę tak jak jest wskazane w ulotce, a na dzień nakładam maść na wspomaganie gojenia (niemiecka Wund- und Heilsalbe). Zobacze czy po kolejnym miesiącu będą widoczne jakiekolwiek zadowalające efekty, ale pewnie w czasie leczenia wskazana jest totalana abstynencja, więc pewnie warto by było odstawić na ten okres *Renie* czego w gruncie rzeczy nie robie. Co do Twojej wypowiedzi, to jestem przekonany, że wszyscy którzy mają ten problem boją się wyłącznie reakcji dziewczyny, ale z doświadczenia mogę powiedzieć że kobiety nie są takie jak my i zwracają szczególną uwagę na każdy szczegół. Mogę Cię pocieszyć tym, że nie dawno miałem robionego lodzika w wykonaniu pewnej pani, wtedy jeszcze było wszystko swieże i wyglądało jak siniak. Owszem rzuciła okiem na to ale nic nie powiedziała i zrobiła swoje po czym usłyszałem że mam się czym pochwalić co do wielkości i wyglądu penisa. :] Także jak widzisz to nie wszystko taka ciemna plamka i bardziej liczy się chyba czy bez zarzutu funkcjonuje a nie czy ma plamke czy też kilka małych. *) Ja bym się w lasery nie bawił szczerze mówiąc, ale jeśli się podejmiesz takiej decyzji o kosztów to chętnie się możesz podzielić z nami efektami tego zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem że dodam zdjęcia jak to ogarne i w końcu mi się udało. Jak widać u mnie to całkiem coś innego niż u Hamera. Poprostu widać he w których miejscach go zawsze trzymałem bo są jakby odciski.. Po miesiącu czasu smarowania maścią Pigmanorm w gruncie rzeczy zero efektów, więc nie sądzę żeby to było w moim przypadku przebarwienie, a raczej uszkodzenie tkanki albo nie wiem już sam... Sądzę że całość jest gdzieś głęboko pod skórą dlatego nie spodziewam się po krótkim czasie efektów. Na zdjęciach może nie rzuca się to aż tak w oczy ponieważ prawdo podobnie lampa rozjasniła te przebarwienia. Ogólnie jest to moim zdaniem ciemniejsze niż na zdjęciach. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c169bf9043f05416.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1a6f7632b5eab202.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom powiem ci ze ja te swoje plamki ogarnalem troche kremem cepan sa mneij widoczne zrobily sie jasnoszare i mniej widdoczne a smaruje dopiero miesiac :). U ciebie to wygląda bardziej jak jakies siniaki, może sprobuj jakąś maścią na siniaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to też mówiłem Ci że każdy ma pewnie indywidualny problem i musi inaczej do niego podchodzić dlatego byłem przekonany że Pigmanorm by w Twoim wypadku pomógł. Wiem że u mnie to wygląda jak siniak i uwierz mi że maść na siniaki to było pierwsze co spróbowałem ale lipton, nic nie dało. Ogólnie co bym nie użył to nic, żero efektu chociaż mam wrażenie że troszke to w dolnej części wyjaśniało więc sam już nie wiem. Cepan to z tego co czytałem maść cebulowa na blizny. Ja osobiście jej nie próbowałem ale może i warto, cholera wie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)) Jak się dorobie troche kasy to kupie ten Pigmanorm i zobacze może całkowicie zejdą :). Bo aktualnie to Cepan mi je ładnie rozjaśnił i są prawie niewidoczne, ale to tez zależy od dnia raz są cimniejsze a raz jaśniejsze *p. Ale niema co się poddawać wkońcu to jakoś usuniemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×