Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Długie krwawienie miesiączkowe


Gość Dora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z miesiączką trwającą ponad 20 dni.Ostatni okres miałam 18.08.,był spózniony o ponad tydzień.Prawdopodobnie mogłam być w ciąży...choć tego nie mogę potwierdzić,bo nie byłam u lekarza.Jestem zabiegana i troszkę ten temat zaniedbałam.Początek tego długiego okresu(?),który zaczął się 18.tego był koszmarny,miałam straszne bóle brzucha,skurcze macicy i wyjątkowo duże skrzepy krwi.Łykałam apap z bólu...Trwało to prawie tydzień ,potem się uspokoiło,ale od tyg.odczuwam delikatne boleści,jakby coś było w macicy...nie są to silne bóle,ale jednak są.Krwawienie jest delikatne,na przemian lekko brązowe i lekko czerwone/różowe,nie jest żywoczerwone,nie ma skrzepów.Czy faktycznie mogło być to poronienie samoistne?? Czy najlepiej wykonać jak najszybciej USG aby sprawdzić co tam się w środku dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Boguśka

Myślę, że wizyta u lekarza była najlepszym co w tej sytuacji mogłaś zrobić. Jeżeli to było poronienie to wyczyścili by macicę (łyżeczkowanie), przy przewlekłym krwawieniu w innych przypadkach też tak robią i przeprowadzili badanie tych wyskrobków w kierunku co się tam dzieje. Rozumiem, że w zabieganiu łatwiej grzebać w Internecie niż zadzwonić do przychodni? Ja tu teraz sobie podczytuję, ale u lekarza byłam wczoraj i mam skierowanie na badania oraz zarezerwowany na nie termin. I czytam, czego mogę się spodziewać. Okres spóźniony o tydzień nie musi wynikać z ciąży* może w twoim zabieganiu nastąpiło stresowe zatrzymanie tejże, a skrzepy to np. mięśniak, który postanowił objawić swą obecność albo inna zmiana wewnątrz macicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×