Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sabina

Napięta żyła spod piersi wzdłuż żebra

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sabina
Panie Doktorze, Jakiś czas temu zauważyłam, że jak lekko podciągnę pierś do góry, to pojawia mi się napięta żyła. Wychodzi ona spod piersi (na piersi nic nie ma) i biegnie w dół kilka centymetrów.Powoli się powiększa. Gdy ją nacisnę to boli. Wcześniej nic takiego nie mialam. Cóż to takiego może być? Czy mogą być to objawy czegoś poważnego? Czy powinnam udać się koniecznie do lekarza? Jeśli tak, to do jakiego? Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamil
Witam, mam to samo od 2 tygodni. Najpierw przy podnoszeniu ręki był ból jakby stłuczone żebra. Teraz pojawiła się jakby opuchnięta i napięta żyła pod skórą która biegnie pionowo po żebrach. Nikt z lekarzy nie wie co to jest :((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adam
odpowiedzial wam ktos cos ? bo ja mam to samo i tez nikt nic nie wie , jezeli tak to prosze napiszcie !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Krzysiek_Białystok
Hej! Miałem dokładnie to samo - zgrubienie coś w rodzaju żyły na żebrach wzdłuż klatki piersiowej. Po dwumiesięcznej tułaczce po specjalistach zdiagnozowano TWARDZINĘ LINIJNĄ. Potwierdziło się dokładnie wczoraj na podstawie histopatologii. Odwiedźcie reumatologa który się w tym specjalizuje. Jeżeli chodzi o Białystok to polecam panią prof. Moskal. Pozdrawiam i dużo zdrówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.