Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból penisa u nasady po masturbacji i przy oddawaniu moczu


Gość Marsi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem, mianowicie : po dłuższej przerwie bez masturbacji około 2 miesiące w końcu przerwę przerwałem, po wytrysku zaistniał straszny ból jakby nasieniowodu i moczowodu .Ból pojawia się także po masturbacji bez tak długiej przerwy np. po przerwie trwającej ok. tydzień. Ból czasami towarzyszy też przy oddawaniu moczu, ból przy brzuchu, tak jakbym miał coś zaraz *wysikać*, umiejscowienie bólu mogę określić jako ból znajdujący się na końcu całego prącia, tam gdzie jakby penis wchodzi do brzucha, ból pojawia się w tamtym miejscu, na pograniczu. Ból promieniuje od tego miejsca aż do strefy miedzy odbytem a penisem i na całego penisa. To mnie dosyć niepokoi ponieważ ból czasami przy sikaniu jest na tyle silny, że trzeba uklęknąć żeby trochę mniej bolało. Chciałem jeszcze dodać, że czasami jak się myję pod prysznicem a zachce mi się pójścia do ubikacji, ale jest to kilak kropel moczu i załatwię to pod prysznicem ból jest ten sam co wyżej ^ za każdym razem gdy myję się pod ciepła woda, sprawdzałem też wodą letnią/zimnawą i ból nie towarzyszy przy tej czynności, czasami tez pojawia się ból odbytu który ciągnie miejsce (chyba) prostaty, kiedy ucisnę miejsce między odbytem a jądrami ból odbytu mija. Czy jest to jakiś problem związany z prostatą? Chciałem też dodać, że czasami kiedy się wypróżniam a stolec jest twardy a dojdzie już do jego wydalenia, pojawia się ból odbytu ciągnący się do mięśnia kegla, możliwe jest, że mam jakiś przerost prostaty czy coś podobnego? Chce dodać,że mam 16 lat. Prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×