Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wysypka i świąd penisa po stosunku seksualnym


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zauważyłem coś dziwnego na moim penisie,a konkretnie na żołędziu.4 dni temu pojawiła się na nim wysypka ale to zignorowałem i po 2 dniach nie było po niej śladu.Dziś odbyłem kolejny stosunek z partnerką i problem się powtórzył tylko z tym że czuję lekki świąd a do tego kilka krostek pojawiło sie pod napletkiem.Dodam jeszcze że zawsze stosunki odbywamy w zabezpieczeniu(prezerwatywa).I teraz pytanie...czy to może być uczulenie na latex czy może grzybica? Z tym ze to drugie chyba jest mało prawdopodobne bo pojawia się to tylko po stosunku. I czy maść CLOTRIMAZOLUM 1% można zastosować profilaktycznie?I jakie są objawy uczulenia na latex bo przeszukałem całą sieć i nic konkretnego nie znalazłem?Z góry dziękuję za odpowieź Dodam że te krostki/wysypka są koloru czerwonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Badania naukowe

Internetowe fora pełne są zapytań o objawy alergiczne związane z kontaktami intymnymi jednak podręczniki medyczne nie odnotowują tego problemu. Nieliczne dostępne artykuły naukowe sugerują, że u pacjentów uczulonych na wydzieliny intymne swoich partnerów. Wielu pacjentów, nie mając świadomości istnienia alergii na wydzieliny intymne nie szuka pomocy medycznej, inni spotykają się z niedowierzaniem ze strony lekarzy* często mylnie stawiana jest diagnoza infekcji bakteryjnej lub grzybiczej. Ponieważ nie przeprowadzono do tej pory badań populacyjnych trudno ocenić rzeczywistą częstość występowania tego problemu. Zespół badawczy Kliniki Dermatologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika przygotował ankietę mającą na celu zbadanie słabo poznanego problemu alergii intymnych. Proszę, wypełnij tą ankietę, jeśli u Ciebie, lub Twojego Partnera/Twojej Partnerki występują jakiekolwiek objawy po kontaktach seksualnych. https://www.surveymonkey.com/r/VCK3LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×