Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zażywanie sterydów przez nastolatka


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam 16 lat i chcialbym przez około miesiąc zażywać metanabol (metke) i ćwiczyć, żeby nabrać wagę z masy mięśniowej, lecz czy stosowanie metenabolu z umiarem (pierwsze 10mg dziennie, 2 tydzien - 20, 3 tydzien -30) może być niebezpieczne? Czytałem o jakiejś ginemaskotopatii czy coś takiego, o trądziku i czymś podobnym, ale mam zamiar tylko miesiąc, lepiej się na razie do tego niezabierać bo mogę mieć problemy czy mogę spróbować ale z umiarem? A i mogą być po tym problemy płciowe? np bezpłodność, wytrysk lub coś w tym rodzaju... ? Po stosowaniu metanolu około miesiąc w nieduzych dawkach wątroba będzie w porządku? mam 16 lat i chce sprobowac metki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze matanol to toksyczny alkohol, a nie steryd. czy stosowanie metenabolu z umiarem (pierwsze 10mg dziennie, 2 tydzien - 20, 3 tydzien -30) może być niebezpieczne? - tak, bezwzględnie może być szkodliwe Czytałem o jakiejś ginemaskotopatii czy coś takiego, o trądziku i czymś podobnym, ale mam zamiar tylko miesiąc, lepiej się na razie do tego niezabierać bo mogę mieć problemy czy mogę spróbować ale z umiarem? - nie można, definitywnie odradzam A i mogą być po tym problemy płciowe? - tak np bezpłodność, wytrysk lub coś w tym rodzaju... ? - tak, włącznie z zanikiem jąder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×