Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rwący ból w stawach biodrowych promieniujący do palców u nogi


Gość Zobolala krakowianka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zobolala krakowianka

Witam od dwoch miesiecy odczuwam bol w stawach biodrowych z tym ze lewa strone raz na jakis czas staly bol odczuwam w prawym stawie biodrowym.Czasami schodzi mi az do palcow u nogi i jest to rwiacy bol.Najgorzej jest w nocy bo lubie spac na prawym boku i co jakis czas budze sie z bolu i musze zmienic pozycje na lewy bok lub na wznak.Poszlam do lekarza rodzinego ten mi kazal zrobic rtg stawow biodrowych.Moj wynik brzmi nastepujaco szerokosc i zarys szczelin stawowych oraz struktura nasad kosci udowych i przypanewkowo nieznieniona.Lekarz rodziny swierdzil staway mam porzadku.Niewiem co robic do jakiego mam pojsc lekarza jakie moglabym zrobic jeszcze badania.Ostanio chwycil mnie taki bol ze nie moglam stac na prawej nodze przez jakies 2godziny pozniej powoli bol przechodzil cale szczescie ze to sie stalo w domu a nie gdzies na ulicy.Co to moze byc?Nie moge juz zazywac lekow przeciwzapalnych poniewaz cierpie na wrzody mino zazywania oslony mam problemy ze zgaga i lekarz kazal mi przerwac lekarstwa.Zobolala krakowianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×