Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zmniejszenie penisa po usunięciu torbieli pilonidalnej


Gość Mirek

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM. Mam kilka pytań odnośnie tych *torbieli* otóż wczoraj miałem właśnie wycinaną tą torbiel na pośladku, oczywiście znieczulenie w kręgosłup itd. bardzo długo po znieczulenie nie czułem penisa, dziś się okazało że jest on w sumie tak jakby poparzony nie wiem dlaczego no i trochę boli ba mało tego wydaje mi się jakby się trochę skurczył co chodzi o rozmiar może coś Pan na ten temat powiedzieć?następna sprawa dziś wyciągnęli mi dren wszystko ok, trochę mało w sumie było tej krwi po operacji w tym zbiorniczku nie wiem czy to źle czy dobrze? dość duże cięcie no i trochę trwał ten zabieg bo godzinę ponad, cięcie jest prawie od początku pośladka aż prawie do odbytu(lewy pośladek) dodam że na kości ogonowej zaczęła robić się tez przetoka prawdopodobnie i tez została usunięta i teraz mam zszyte pośladki do kupy w jednym miejscu :) a cała rana boli mnie naprawdę mało, w porównaniu do tego co miałem ciętego ropnia to niebo a ziemia dlaczego mnie prawie nic nie boli? tzn prawie wcale tego nie czuje nawet jak dotykam szwy to mało co czuje mało tego mam takie uczucie ze jest to takie martwe ciało takie niby obce przyszyte coś co nie mam nerwów żadnych itd, czuje to tak jak przy tym znieczuleniu, takie niby opuchnięte i drętwe dlaczego tak jest? proszę o odpowiedz. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×